Gå til hovedinnhold
Nettleseren du benytter deg av, støttes ikke lenger av Nordnet. Klikk her for å se hvilke nettlesere vi støtter og anbefaler at du bruker.

Curasight

Høy-
Lav-
Omsetning-
2026 Q1-rapport
53 dager siden

Ordredybde

Ingen data funnet

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
----

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data

Selskapshendelser

Data hentes fra FactSet, Quartr
Kommende
2026 Q2-rapport
27. aug.
Historisk
2026 Q1-rapport
29. mai
2025 Q4-rapport
26. feb.
2025 Q3-rapport
1. des. 2025
2025 Q2-rapport
28. aug. 2025
2025 Q1-rapport
25. apr. 2025

Forum

Bli med i samtalen på Nordnet Social
Logg inn
  • for 3 døgn siden · Endret
    ·
    Man blir nødt til å se casen fra flere sider og ikke kun ultra bull-scenarioet som mye er preget av her inne. (IYKYK) Ha derfor i mente at: -Mye av den positive forventningen til de nåværende kliniske dataene kan allerede være innregnet i aksjekursen. -Risiko for at kommende data bare lever opp til forventningene fremfor å overraske positivt, hvilket kan gi kursmessig skuffelse. -Lang vei til kommersialisering og potensielle inntekter. -Det er blitt nevnt behov for fundraising i størrelsesorden et tosifret millionbeløp i USD for å finansiere de videre kliniske programmene, hvilket kan medføre betydelig utvanning av eksisterende aksjonærer. -De kliniske dataene er fortsatt relativt tidlige og skal bekreftes i større studier. -Ingen garanti for at partneravtaler inngås på attraktive vilkår eller innenfor den tidshorisonten som markedet forventer. -Regulatoriske krav og eventuelle forsinkelser kan forlenge utviklingsforløpet betydelig. -Selskapets verdi er i høy grad avhengig av suksess for et begrenset antall prosjekter, hvilket øker risikoen. -Bioteksektoren er generelt preget av høy usikkerhet og store kurssvingninger. Jeg skrev selv i et investorforum for omtrent en måned siden at jeg forventet "dødvann" over sommeren, hvilket etterfølgende førte til at jeg ble blokkert, se på kursen den siste måneden og fortell meg hva du ser. ? Det kan indikere at forventningene blant noen investorer er svært høye, og at mer skeptiske synspunkter ikke alltid blir tatt godt imot. Det er ikke gitt at det blir lutter gull og grønne skoger med 3-sifrede kursmål rett rundt hjørnet. Do your due diligence.
    for 1 døgn siden
    ·
    Angående "innpriset kurs" og risikoen for "normale" data: Innen radioligandterapi (RLT) er det de tidlige sikkerhets- og dosimetridataene som driver de helt store partnerskapene og oppkjøpene (M&A). Markedet priser nesten aldri dette inn på forhånd på grunn av den binære risikoen. De foreløpige uTREAT-dataene har allerede vist et tårnhøyt opptak i tumorene uten å treffe kritiske dosebegrensninger for de friske organene. De kommende topline-dataene er selve adgangsbilletten til de store upfront-betalingene, og det kan per definisjon ikke være priset inn ennå. "Lang vei til kommersialisering" og "tidlige data": Ja, uTREAT er tidlig i fase 1, men uPAR-plattformen fungerer som en "pipeline-in-a-drug". Deres diagnostiske del, uTRACE, er allerede bunnsolid og validert på over 450 pasienter på tvers av 9 kliniske studier. Dessuten har de valgt glioblastom (hjernekreft) som den første indikasjonen. Dette gir tilgang til "orphan drug"-status og akselererte godkjenningsprosedyrer, som forkorter prosessen markant sammenlignet med tradisjonell onkologi. Skremselskampanjen om "massiv utvanning": Den påstanden falt fullstendig til jorden i juni. Curasight lukket en rettet emisjon til institusjonelle investorer, hvor de hentet 20 mio. DKK. Utvanningen for oss eksisterende aksjonærer? Bare 2,3%. Samtidig forlenget de lånefasiliteten hos Fenja Capital til juni 2027. Finansieringen er sikret det neste året, så det er absolutt intet akutt press for en stor, utvannende kapitalinnhenting. "Ingen garanti for partneravtaler": De har allerede bevist sin verdi ved å lande en global avtale med Curium (en gigant på området) angående uTRACE for prostatakreft. Akkurat nå støvsuger big pharma (blant annet Eli Lilly og Bristol Myers Squibb) markedet for alt som rører seg innen radiofarmasi. Hvis uTREAT leverer på de neste milepælene, står partnerne i kø – rammene og nettverket er allerede skapt. Regulatoriske forsinkelser og "kun få prosjekter": uPAR overuttrykkes i mer enn 85% av alle solide tumorer. Hjernekreft er bare kilepælen som skal validere plattformen. Planen er å rulle det ut i et såkalt "basket trial", hvor man tester flere kreftformer på én gang. Dette sprer risikoen lynraskt og gjør at verdien ikke er avhengig av ett enkelt isolert prosjekt. Sommerens "dødvann": At kursen har ligget stille over sommeren er fullstendig klassisk for bioteknologiselskaper i den "stille perioden" før data. Vi ser inn i en høst og vinter hvor det kommer hele fire store kliniske readouts på rad (både uTREAT Fase 1 og uTRACE Fase 2). Det er det stikk motsatte av strukturelt dødvann – det er stillhet før stormen. Due diligence handler om å se på de harde fakta, ikke pessimistiske magefølelser.
  • 14. juli
    ·
    Rask oversikt ift kommende nyheter som skal holdes øye med resten av året: Q3: uTREAT® – topline read-out efficacy data in brain cancer (GBM) H2: uTRACE® – preliminary efficacy data ph 2 trial (Curium partnership) Q4: uTRACE® – topline results ph 2 trial (Curium partnership) Q3/Q4: FDA uTreat ph2 søknad Q3/Q4: Mulig partnerskapsannonsering for uTreat & Basket trial: Fra Medwatch artikkel d. 25. Juni -> "Vi opplever allerede nå stor interesse for vår plattform og teknologi," sier adm. direktør Ulrich Krasilnikoff til MedWatch. Han legger ikke skjul på at selskapet bevisst ruster seg til forhandlinger." + "Hvis (topline) data faller positivt ut, er planen å bruke dem som løftestang i forhandlinger med større partnere." https://medwatch.dk/brancher/Medicinal___Biotek/article19426291.ece (artikkel kan nås via 14 dagers gratis abonnement): ...har jeg glemt andre, viktige triggere:) ?
    14. juli
    ·
    Fundraising targeted investors. (2 digits millioner USD) Topline uTrace II burde utløse en milepælsbetaling Partnerskap for basket trial uTreat (de vil ikke starte den uten partner, med god topline skulle det ikke være vanskelig å finne en)
  • 10. juli · Endret
    ·
    Og bare den raske fra copilot Har uTRACE® blitt brukt i forsøk med hjernekreft?Ja. uTRACE® har blitt brukt i kliniske studier som undersøker uPAR‑uttrykk i glioblastomer. Disse studiene viste at 94 % av glioblastom‑pasienter er uPAR‑positive, hvilket er nettopp det målet uTRACE® binder seg til. Dette er dokumentert i Curasights egne data og brukes som grunnlag for designet av uTREAT‑forsøkene. uTRACE® er derfor klinisk utprøvd i hjernetumorer, men primært som diagnostisk sporstoff, ikke som behandling. Og det er her setningen er viktig.. WHAT YOU SEE IS WHAT YOU TREAT
    13. juli
    ·
    Tenker, du for lengst burde ha sendt din CV og søknad til selskapet, så du bare kan fortelle dem hvordan det henger sammen?
  • 10. juli · Endret
    ·
    Husk nå som Andreas Kjær har sagt for lenge siden WHAT YOU SEE IS WHAT YOU TREAT.. En veldig viktig setning... Det som allerede har vist seg å virke i utrace vil også virke i I utreat.. (Kreften er mottakelig/åpen)...
    13. juli
    ·
    Ja, det er klart en av de viktigste setningene for deres case og formidlingstilnærming. Men, altså, ro deg ned. Det handler om å gjøre komplekst stoff mindre komplekst - det er jo ikke helt så simpelt i praksis og det er ganske mange mellomregninger i prosessen mot et endemål med godkjente, suksessfulle behandlinger. Nyt sommeren, logg av og stress ikke over det kommende fallet, som jeg tror man har i vente her i juli-august. Forumet her blir vilt om litt, tror jeg, når folk ikke kan forstå hvorfor den skal adskillige kroner lenger ned.
  • 10. juli
    ·
    Arthkri ... det er sommerferie, og normalt (Trump) uten de store utslagene!!
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Nordnet Social og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Nyheter

AI
Siste
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Relaterte produkter

2026 Q1-rapport
53 dager siden

Nyheter

AI
Siste
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Forum

Bli med i samtalen på Nordnet Social
Logg inn
  • for 3 døgn siden · Endret
    ·
    Man blir nødt til å se casen fra flere sider og ikke kun ultra bull-scenarioet som mye er preget av her inne. (IYKYK) Ha derfor i mente at: -Mye av den positive forventningen til de nåværende kliniske dataene kan allerede være innregnet i aksjekursen. -Risiko for at kommende data bare lever opp til forventningene fremfor å overraske positivt, hvilket kan gi kursmessig skuffelse. -Lang vei til kommersialisering og potensielle inntekter. -Det er blitt nevnt behov for fundraising i størrelsesorden et tosifret millionbeløp i USD for å finansiere de videre kliniske programmene, hvilket kan medføre betydelig utvanning av eksisterende aksjonærer. -De kliniske dataene er fortsatt relativt tidlige og skal bekreftes i større studier. -Ingen garanti for at partneravtaler inngås på attraktive vilkår eller innenfor den tidshorisonten som markedet forventer. -Regulatoriske krav og eventuelle forsinkelser kan forlenge utviklingsforløpet betydelig. -Selskapets verdi er i høy grad avhengig av suksess for et begrenset antall prosjekter, hvilket øker risikoen. -Bioteksektoren er generelt preget av høy usikkerhet og store kurssvingninger. Jeg skrev selv i et investorforum for omtrent en måned siden at jeg forventet "dødvann" over sommeren, hvilket etterfølgende førte til at jeg ble blokkert, se på kursen den siste måneden og fortell meg hva du ser. ? Det kan indikere at forventningene blant noen investorer er svært høye, og at mer skeptiske synspunkter ikke alltid blir tatt godt imot. Det er ikke gitt at det blir lutter gull og grønne skoger med 3-sifrede kursmål rett rundt hjørnet. Do your due diligence.
    for 1 døgn siden
    ·
    Angående "innpriset kurs" og risikoen for "normale" data: Innen radioligandterapi (RLT) er det de tidlige sikkerhets- og dosimetridataene som driver de helt store partnerskapene og oppkjøpene (M&A). Markedet priser nesten aldri dette inn på forhånd på grunn av den binære risikoen. De foreløpige uTREAT-dataene har allerede vist et tårnhøyt opptak i tumorene uten å treffe kritiske dosebegrensninger for de friske organene. De kommende topline-dataene er selve adgangsbilletten til de store upfront-betalingene, og det kan per definisjon ikke være priset inn ennå. "Lang vei til kommersialisering" og "tidlige data": Ja, uTREAT er tidlig i fase 1, men uPAR-plattformen fungerer som en "pipeline-in-a-drug". Deres diagnostiske del, uTRACE, er allerede bunnsolid og validert på over 450 pasienter på tvers av 9 kliniske studier. Dessuten har de valgt glioblastom (hjernekreft) som den første indikasjonen. Dette gir tilgang til "orphan drug"-status og akselererte godkjenningsprosedyrer, som forkorter prosessen markant sammenlignet med tradisjonell onkologi. Skremselskampanjen om "massiv utvanning": Den påstanden falt fullstendig til jorden i juni. Curasight lukket en rettet emisjon til institusjonelle investorer, hvor de hentet 20 mio. DKK. Utvanningen for oss eksisterende aksjonærer? Bare 2,3%. Samtidig forlenget de lånefasiliteten hos Fenja Capital til juni 2027. Finansieringen er sikret det neste året, så det er absolutt intet akutt press for en stor, utvannende kapitalinnhenting. "Ingen garanti for partneravtaler": De har allerede bevist sin verdi ved å lande en global avtale med Curium (en gigant på området) angående uTRACE for prostatakreft. Akkurat nå støvsuger big pharma (blant annet Eli Lilly og Bristol Myers Squibb) markedet for alt som rører seg innen radiofarmasi. Hvis uTREAT leverer på de neste milepælene, står partnerne i kø – rammene og nettverket er allerede skapt. Regulatoriske forsinkelser og "kun få prosjekter": uPAR overuttrykkes i mer enn 85% av alle solide tumorer. Hjernekreft er bare kilepælen som skal validere plattformen. Planen er å rulle det ut i et såkalt "basket trial", hvor man tester flere kreftformer på én gang. Dette sprer risikoen lynraskt og gjør at verdien ikke er avhengig av ett enkelt isolert prosjekt. Sommerens "dødvann": At kursen har ligget stille over sommeren er fullstendig klassisk for bioteknologiselskaper i den "stille perioden" før data. Vi ser inn i en høst og vinter hvor det kommer hele fire store kliniske readouts på rad (både uTREAT Fase 1 og uTRACE Fase 2). Det er det stikk motsatte av strukturelt dødvann – det er stillhet før stormen. Due diligence handler om å se på de harde fakta, ikke pessimistiske magefølelser.
  • 14. juli
    ·
    Rask oversikt ift kommende nyheter som skal holdes øye med resten av året: Q3: uTREAT® – topline read-out efficacy data in brain cancer (GBM) H2: uTRACE® – preliminary efficacy data ph 2 trial (Curium partnership) Q4: uTRACE® – topline results ph 2 trial (Curium partnership) Q3/Q4: FDA uTreat ph2 søknad Q3/Q4: Mulig partnerskapsannonsering for uTreat & Basket trial: Fra Medwatch artikkel d. 25. Juni -> "Vi opplever allerede nå stor interesse for vår plattform og teknologi," sier adm. direktør Ulrich Krasilnikoff til MedWatch. Han legger ikke skjul på at selskapet bevisst ruster seg til forhandlinger." + "Hvis (topline) data faller positivt ut, er planen å bruke dem som løftestang i forhandlinger med større partnere." https://medwatch.dk/brancher/Medicinal___Biotek/article19426291.ece (artikkel kan nås via 14 dagers gratis abonnement): ...har jeg glemt andre, viktige triggere:) ?
    14. juli
    ·
    Fundraising targeted investors. (2 digits millioner USD) Topline uTrace II burde utløse en milepælsbetaling Partnerskap for basket trial uTreat (de vil ikke starte den uten partner, med god topline skulle det ikke være vanskelig å finne en)
  • 10. juli · Endret
    ·
    Og bare den raske fra copilot Har uTRACE® blitt brukt i forsøk med hjernekreft?Ja. uTRACE® har blitt brukt i kliniske studier som undersøker uPAR‑uttrykk i glioblastomer. Disse studiene viste at 94 % av glioblastom‑pasienter er uPAR‑positive, hvilket er nettopp det målet uTRACE® binder seg til. Dette er dokumentert i Curasights egne data og brukes som grunnlag for designet av uTREAT‑forsøkene. uTRACE® er derfor klinisk utprøvd i hjernetumorer, men primært som diagnostisk sporstoff, ikke som behandling. Og det er her setningen er viktig.. WHAT YOU SEE IS WHAT YOU TREAT
    13. juli
    ·
    Tenker, du for lengst burde ha sendt din CV og søknad til selskapet, så du bare kan fortelle dem hvordan det henger sammen?
  • 10. juli · Endret
    ·
    Husk nå som Andreas Kjær har sagt for lenge siden WHAT YOU SEE IS WHAT YOU TREAT.. En veldig viktig setning... Det som allerede har vist seg å virke i utrace vil også virke i I utreat.. (Kreften er mottakelig/åpen)...
    13. juli
    ·
    Ja, det er klart en av de viktigste setningene for deres case og formidlingstilnærming. Men, altså, ro deg ned. Det handler om å gjøre komplekst stoff mindre komplekst - det er jo ikke helt så simpelt i praksis og det er ganske mange mellomregninger i prosessen mot et endemål med godkjente, suksessfulle behandlinger. Nyt sommeren, logg av og stress ikke over det kommende fallet, som jeg tror man har i vente her i juli-august. Forumet her blir vilt om litt, tror jeg, når folk ikke kan forstå hvorfor den skal adskillige kroner lenger ned.
  • 10. juli
    ·
    Arthkri ... det er sommerferie, og normalt (Trump) uten de store utslagene!!
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Nordnet Social og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Ordredybde

Ingen data funnet

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
----

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data

Selskapshendelser

Data hentes fra FactSet, Quartr
Kommende
2026 Q2-rapport
27. aug.
Historisk
2026 Q1-rapport
29. mai
2025 Q4-rapport
26. feb.
2025 Q3-rapport
1. des. 2025
2025 Q2-rapport
28. aug. 2025
2025 Q1-rapport
25. apr. 2025

Relaterte produkter

2026 Q1-rapport
53 dager siden

Nyheter

AI
Siste
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Selskapshendelser

Data hentes fra FactSet, Quartr
Kommende
2026 Q2-rapport
27. aug.
Historisk
2026 Q1-rapport
29. mai
2025 Q4-rapport
26. feb.
2025 Q3-rapport
1. des. 2025
2025 Q2-rapport
28. aug. 2025
2025 Q1-rapport
25. apr. 2025

Relaterte produkter

Forum

Bli med i samtalen på Nordnet Social
Logg inn
  • for 3 døgn siden · Endret
    ·
    Man blir nødt til å se casen fra flere sider og ikke kun ultra bull-scenarioet som mye er preget av her inne. (IYKYK) Ha derfor i mente at: -Mye av den positive forventningen til de nåværende kliniske dataene kan allerede være innregnet i aksjekursen. -Risiko for at kommende data bare lever opp til forventningene fremfor å overraske positivt, hvilket kan gi kursmessig skuffelse. -Lang vei til kommersialisering og potensielle inntekter. -Det er blitt nevnt behov for fundraising i størrelsesorden et tosifret millionbeløp i USD for å finansiere de videre kliniske programmene, hvilket kan medføre betydelig utvanning av eksisterende aksjonærer. -De kliniske dataene er fortsatt relativt tidlige og skal bekreftes i større studier. -Ingen garanti for at partneravtaler inngås på attraktive vilkår eller innenfor den tidshorisonten som markedet forventer. -Regulatoriske krav og eventuelle forsinkelser kan forlenge utviklingsforløpet betydelig. -Selskapets verdi er i høy grad avhengig av suksess for et begrenset antall prosjekter, hvilket øker risikoen. -Bioteksektoren er generelt preget av høy usikkerhet og store kurssvingninger. Jeg skrev selv i et investorforum for omtrent en måned siden at jeg forventet "dødvann" over sommeren, hvilket etterfølgende førte til at jeg ble blokkert, se på kursen den siste måneden og fortell meg hva du ser. ? Det kan indikere at forventningene blant noen investorer er svært høye, og at mer skeptiske synspunkter ikke alltid blir tatt godt imot. Det er ikke gitt at det blir lutter gull og grønne skoger med 3-sifrede kursmål rett rundt hjørnet. Do your due diligence.
    for 1 døgn siden
    ·
    Angående "innpriset kurs" og risikoen for "normale" data: Innen radioligandterapi (RLT) er det de tidlige sikkerhets- og dosimetridataene som driver de helt store partnerskapene og oppkjøpene (M&A). Markedet priser nesten aldri dette inn på forhånd på grunn av den binære risikoen. De foreløpige uTREAT-dataene har allerede vist et tårnhøyt opptak i tumorene uten å treffe kritiske dosebegrensninger for de friske organene. De kommende topline-dataene er selve adgangsbilletten til de store upfront-betalingene, og det kan per definisjon ikke være priset inn ennå. "Lang vei til kommersialisering" og "tidlige data": Ja, uTREAT er tidlig i fase 1, men uPAR-plattformen fungerer som en "pipeline-in-a-drug". Deres diagnostiske del, uTRACE, er allerede bunnsolid og validert på over 450 pasienter på tvers av 9 kliniske studier. Dessuten har de valgt glioblastom (hjernekreft) som den første indikasjonen. Dette gir tilgang til "orphan drug"-status og akselererte godkjenningsprosedyrer, som forkorter prosessen markant sammenlignet med tradisjonell onkologi. Skremselskampanjen om "massiv utvanning": Den påstanden falt fullstendig til jorden i juni. Curasight lukket en rettet emisjon til institusjonelle investorer, hvor de hentet 20 mio. DKK. Utvanningen for oss eksisterende aksjonærer? Bare 2,3%. Samtidig forlenget de lånefasiliteten hos Fenja Capital til juni 2027. Finansieringen er sikret det neste året, så det er absolutt intet akutt press for en stor, utvannende kapitalinnhenting. "Ingen garanti for partneravtaler": De har allerede bevist sin verdi ved å lande en global avtale med Curium (en gigant på området) angående uTRACE for prostatakreft. Akkurat nå støvsuger big pharma (blant annet Eli Lilly og Bristol Myers Squibb) markedet for alt som rører seg innen radiofarmasi. Hvis uTREAT leverer på de neste milepælene, står partnerne i kø – rammene og nettverket er allerede skapt. Regulatoriske forsinkelser og "kun få prosjekter": uPAR overuttrykkes i mer enn 85% av alle solide tumorer. Hjernekreft er bare kilepælen som skal validere plattformen. Planen er å rulle det ut i et såkalt "basket trial", hvor man tester flere kreftformer på én gang. Dette sprer risikoen lynraskt og gjør at verdien ikke er avhengig av ett enkelt isolert prosjekt. Sommerens "dødvann": At kursen har ligget stille over sommeren er fullstendig klassisk for bioteknologiselskaper i den "stille perioden" før data. Vi ser inn i en høst og vinter hvor det kommer hele fire store kliniske readouts på rad (både uTREAT Fase 1 og uTRACE Fase 2). Det er det stikk motsatte av strukturelt dødvann – det er stillhet før stormen. Due diligence handler om å se på de harde fakta, ikke pessimistiske magefølelser.
  • 14. juli
    ·
    Rask oversikt ift kommende nyheter som skal holdes øye med resten av året: Q3: uTREAT® – topline read-out efficacy data in brain cancer (GBM) H2: uTRACE® – preliminary efficacy data ph 2 trial (Curium partnership) Q4: uTRACE® – topline results ph 2 trial (Curium partnership) Q3/Q4: FDA uTreat ph2 søknad Q3/Q4: Mulig partnerskapsannonsering for uTreat & Basket trial: Fra Medwatch artikkel d. 25. Juni -> "Vi opplever allerede nå stor interesse for vår plattform og teknologi," sier adm. direktør Ulrich Krasilnikoff til MedWatch. Han legger ikke skjul på at selskapet bevisst ruster seg til forhandlinger." + "Hvis (topline) data faller positivt ut, er planen å bruke dem som løftestang i forhandlinger med større partnere." https://medwatch.dk/brancher/Medicinal___Biotek/article19426291.ece (artikkel kan nås via 14 dagers gratis abonnement): ...har jeg glemt andre, viktige triggere:) ?
    14. juli
    ·
    Fundraising targeted investors. (2 digits millioner USD) Topline uTrace II burde utløse en milepælsbetaling Partnerskap for basket trial uTreat (de vil ikke starte den uten partner, med god topline skulle det ikke være vanskelig å finne en)
  • 10. juli · Endret
    ·
    Og bare den raske fra copilot Har uTRACE® blitt brukt i forsøk med hjernekreft?Ja. uTRACE® har blitt brukt i kliniske studier som undersøker uPAR‑uttrykk i glioblastomer. Disse studiene viste at 94 % av glioblastom‑pasienter er uPAR‑positive, hvilket er nettopp det målet uTRACE® binder seg til. Dette er dokumentert i Curasights egne data og brukes som grunnlag for designet av uTREAT‑forsøkene. uTRACE® er derfor klinisk utprøvd i hjernetumorer, men primært som diagnostisk sporstoff, ikke som behandling. Og det er her setningen er viktig.. WHAT YOU SEE IS WHAT YOU TREAT
    13. juli
    ·
    Tenker, du for lengst burde ha sendt din CV og søknad til selskapet, så du bare kan fortelle dem hvordan det henger sammen?
  • 10. juli · Endret
    ·
    Husk nå som Andreas Kjær har sagt for lenge siden WHAT YOU SEE IS WHAT YOU TREAT.. En veldig viktig setning... Det som allerede har vist seg å virke i utrace vil også virke i I utreat.. (Kreften er mottakelig/åpen)...
    13. juli
    ·
    Ja, det er klart en av de viktigste setningene for deres case og formidlingstilnærming. Men, altså, ro deg ned. Det handler om å gjøre komplekst stoff mindre komplekst - det er jo ikke helt så simpelt i praksis og det er ganske mange mellomregninger i prosessen mot et endemål med godkjente, suksessfulle behandlinger. Nyt sommeren, logg av og stress ikke over det kommende fallet, som jeg tror man har i vente her i juli-august. Forumet her blir vilt om litt, tror jeg, når folk ikke kan forstå hvorfor den skal adskillige kroner lenger ned.
  • 10. juli
    ·
    Arthkri ... det er sommerferie, og normalt (Trump) uten de store utslagene!!
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Nordnet Social og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Ordredybde

Ingen data funnet

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
----

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data