Gå til hovedinnhold

Dow Jones World Index

i år %+13,54%
1 mnd %−1,58%
i dag %+0,03%
i dag +/-+0,16
Siste556,57
Norway
−0,96%
United States of America
+0,83%
United States of America
+1,82%
Sweden
−1,41%
Finland
−0,99%
Germany
−1,35%
Canada
0,00%
Great Britain
−0,55%
France
−0,20%
China
+0,20%
Japan
+0,86%
China
+0,57%
India
−0,63%
South Africa
−0,62%
Denmark
−2,55%

Marked

Navn
i dag

Hendelser i dag

Marked

Navn
i dag

Hendelser i dag

Mest omsatte

Mest omsatte i dag

Mest omsatte i dag
Navni dag %SisteSiste
United States of AmericaApple Inc.0,00%163,76163,76
United States of AmericaTesla, Inc.0,00%1 084,601 084,60
United States of AmericaNVIDIA Corporation0,00%321,26321,26
United States of AmericaAdvanced Micro Devices, Inc.0,00%150,68150,68
United States of AmericaMicrosoft Corporation0,00%329,49329,49
United States of AmericaMeta Platforms, Inc. - Class A0,00%310,39310,39
United States of AmericaAmazon.com, Inc.0,00%3 437,363 437,36
United States of AmericaModerna, Inc.0,00%301,49301,49
United States of AmericaSnowflake Inc. Class A0,00%360,30360,30
United States of AmericaLucid Group, Inc.0,00%48,4148,41
United States of AmericaPayPal Holdings, Inc.0,00%187,15187,15
United States of AmericaAlibaba Group ADR0,00%121,90121,90
United States of AmericaBoeing Company (The)0,00%202,43202,43
United States of AmericaNIO Inc. American depositary shares, each representing one Class A ordinary share0,00%36,2036,20
United States of AmericaAlphabet A0,00%2 859,322 859,32
United States of AmericaSquare, Inc. Class A0,00%192,97192,97

Vinnere & tapere

Vinnere

Vinnere
Navni dag %SisteSiste
SwedenBeowulf Mining SDB+40,19%1,5001,500
DenmarkBrain+ A/S+31,97%3,223,22
SwedenWe aRe Spin Dye+21,82%8,048,04
SwedenSvedbergs i Dalstorp AB ser. B+19,10%68,6068,60
SwedenEndomines AB+15,91%2,552,55
SwedenPreservia Hyresfastigheter B+15,36%0,7960,796
SwedenMaven Wireless Sweden AB+14,84%22,0522,05

Tapere

Tapere
Navni dag %SisteSiste
SwedenIntegrum AB ser. B−25,21%61,4061,40
SwedenMeltron−17,72%0,0650,065
SwedenAmido−17,20%11,5511,55
CanadaSOUTHGOBI-S−15,15%0,2800,280
SwedenFundedByMe Crowdfunding Sweden B−15,02%0,9220,922
SwedenMandel Design−13,57%1,4651,465
SwedenTransferator B−13,53%1,8851,885