Kvartalsrapport (Q2)
56 dager siden‧50min
Nyheter og Analyser
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.
Selskapshendelser
Kommende | |
---|---|
Selskapskalender ikke tilgjengelig |
Historisk | ||
---|---|---|
2025 Kvartalsrapport (Q2) | 15. mai | |
2025 Kvartalsrapport (Q1) | 13. feb. | |
2024 Kvartalsrapport (Q4) | 17. des. 2024 | |
2024 Kvartalsrapport (Q3) | 13. aug. 2024 | |
2024 Kvartalsrapport (Q2) | 15. mai 2024 |
Data hentes fra Quartr
Shareville
Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
- for 1 døgn siden · Endret·Velkommen til alle nye eiere av denne aksjen på Nordnet – jeg har flere hydrogenaksjer og har fulgt sektoren i mange år. Som dere vet har det ikke vært en dans på roser, men investeringen ble gjort ut fra antagelsen om at det vil komme en dag – og da vil det gå fort. Håkon Volldal fra NEL sier at det er sikkert at hydrogenindustrien vil bli noe, men han kan ikke si når. Han forventer at det vil skje i intervallet 2025-2032. Vi har faktisk sett en positiv utvikling i hele hydrogensektoren siden april til tross for all den negative skrivingen om sektoren, så kanskje dette er begynnelsen på tilliten til sektoren som vi ser nå.
- 23. mai·Hva er forskjellen mellom dette og Thyssenkrupp AG? og hvilken av de to bør du kjøpe? Takk skal du ha 😊
- 6. aug. 2024·Markedsverdi 1 milliard! Kontantbeholdning 0,75 milliarder DKK 0,4 milliarder omsetning i kloridsegmentet. Virker det veldig billig??
- 13. juni 2024·Markedsverdi 1,3 milliarder. Kontantposisjon 0,75 mrd. Estimert årlig inntekt dette regnskapsåret rundt 0,8 - 0,9 milliarder og neste år 1-1,1 milliarder. Sannsynligvis en av de beste og mest erfarne aktørene i bransjen. På denne markedsverdien. Jeg vil si risiko/belønningsprofilen er ganske attraktiv til tross for tregere markedsutvikling.
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.
Ordredybde
Xetra
Antall
Kjøp
0
Selg
Antall
0
Siste handler
Tid | Pris | Antall | Kjøpere | Selger |
---|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Høy
10,49VWAP
Lav
10,13OmsetningAntall
1,9 187 641
VWAP
Høy
10,49Lav
10,13OmsetningAntall
1,9 187 641
Meglerstatistikk
Fant ingen data