Gå til hovedinnhold
Nettleseren du benytter deg av, støttes ikke lenger av Nordnet. Klikk her for å se hvilke nettlesere vi støtter og anbefaler at du bruker.
Høy-
Lav-
Omsetning-
Høy-
Lav-
Omsetning-
Høy-
Lav-
Omsetning-
Høy-
Lav-
Omsetning-
Høy-
Lav-
Omsetning-
Høy-
Lav-
Omsetning-
2026 Q2-rapport
83 dager siden

Ordredybde

NorwayEuronext Growth Oslo
Antall
Kjøp
-
Selg
Antall
-

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
50 000--
1--
11 318--
2 916--
50 857--

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data

Selskapshendelser

Data hentes fra FactSet, Quartr
Kommende
2026 H2-rapport
31. juli
Historisk
2026 Q2-rapport
31. des. 2025
2026 H1-rapport
1. des. 2025
2025 Q4-rapport
22. juli 2025
2025 H2-rapport
21. juli 2025
2025 Q2-rapport
19. des. 2024

Shareville

Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
  • for 2 t siden
    for 2 t siden
    Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse der alle kravene fra CNAOG ble fremsatt. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits.
    for 2 t siden
    for 2 t siden
    Blir nok vanskeligere å få billigere aksjer fremover
  • for 3 t siden
    ·
    for 3 t siden
    ·
    Zenith Energy Ltd 421 7th Avenue SW Suite 4000 Calgary AB T2P 4K9 Canada +1 (587) 315-1279 info@zenithenergy.ca
    for 3 t siden
    for 3 t siden
    Folk må skrive på e-post eller ring
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    Den 6. desember 2023 kunngjorde selskapet at dets heleide datterselskap, Canadian North Africa Oil and Gas Limited («CNAOG») hadde startet en ICC-voldgiftssak i Paris mot Republikken Tunisia («CNAOG ICC-voldgiften»), i forbindelse med kjøpet av CNPC Tunisia. Krav Selskapet har formalisert et erstatningskrav på 130 millioner amerikanske dollar («påstått beløp») i forbindelse med CNAOG ICC-voldgiften. Det påståtte beløpet har nylig blitt revurdert av tredjeparts ekspertkonsulenter med tanke på følgende nøkkelfaktorer: CNAOGs tapte produksjonsinntekter og tilhørende lønnsomhet i en periode med høye energipriser, fra SLK-konsesjonen og frem til den opprinnelige utløpet i desember 2022. Volumet råolje produsert fra konsesjonen og tildelt og mottatt av CNAOG ved fullføringen av oppkjøpet. Unnlatelse av å betale for oljeproduksjon (ubetalte fakturaer) av Republikken Tunisia. Verdien av 45 %-andelen i fornyelsen av SLK-konsesjonen, som representerer et brudd på CNAOGs rett til å fornye sin tidligere eksisterende eierandel på 22,5 % i SLK, samt 22,5 %-andelen som Kuwait Foreign Petroleum Exploration Company K.S.C.C. hadde, som ga avkall på sin eierandel i konsesjonen før den opprinnelige utløpet. CNAOGs ICC-voldgift er forskjellig fra de andre voldgiftene som selskapet har initiert, idet den nylig avsluttede ICC-voldgiften mot ETAP resulterte i en tilkjennelse i favør av Zenith for et totalt beløp på omtrent 9,7 millioner amerikanske dollar inkludert påløpte renter for forsinkelser, og voldgiften som verserer for International Centre for Settlement of Investment Disputes i Washington DC («ICSID-voldgift»), for et totalt påstått beløp på 503 millioner amerikanske dollar, kunngjort 7. juni 2023, etter ulike brudd på bilaterale handelsavtaler begått av Republikken Tunisia. Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse som avviste alle kravene fremsatt av CNAOG. I henhold til ICCs regler kan en part søke om opphevelse av en voldgiftskjennelse, blant annet i tilfeller av saksbehandlingsfeil. Selskapet bekrefter at deres juridiske rådgiver identifiserte og dokumenterte flere alvorlige saksbehandlingsfeil under ICC-2. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits. Den sveitsiske føderale høyesterett avsier vanligvis avgjørelser om opphevelsessøknader innen 6 til 9 måneder etter innlevering.
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    ICSID-voldgift – Kravbeløp ca. 572,65 millioner USD pluss påløpte renter Voldgift for International Centre for Settlement of Investment Disputes i Washington DC («ICSID-voldgiften») – for et totalt kravbeløp på ca. 572,65 USD + påløpte renter. Zeniths heleide datterselskaper (samlet kalt «investorene») har sendt inn en begjæring om voldgift mot Republikken Tunisia for ICSID med et samlet kravbeløp på minst ca. 572,65 millioner USD. Begjæringen om voldgift for ICSID ble sendt inn i samsvar med artikkel 8 i avtalen som ble undertegnet mellom regjeringen i Storbritannia og Nord-Irland og regjeringen i Republikken Tunisia i 1989 for fremme og beskyttelse av investeringer. ICSID-voldgiften ble iverksatt etter en rekke tiltak iverksatt av den tunisiske regjeringen til vesentlig skade for investorenes kommersielle interesser i Republikken Tunisia, inkludert blant annet urimelige og vilkårlige hindringer i forbindelse med utviklingen av konsesjonene i Sidi El Kilani og Ezzaouia. Mer spesifikt inkluderer disse handlinger i strid med blant annet vilkårene i lisensene for henholdsvis Sidi El Kilani og Ezzaouia, og uberettigede hindringer for behandling av salg av produsert olje. Før voldgiften ble iverksatt, hadde Zenith og dets datterselskaper i god tro gjort sitt beste for å samarbeide konstruktivt med de relevante organene i Republikken Tunisia for å løse disse sakene. I lys av den mislykkede karakteren av disse tiltakene så langt, har investorene imidlertid blitt tvunget til å iverksette ICSID-voldgift for å beskytte sine kommersielle interesser og juridiske rettigheter.
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse som avviste alle kravene fremsatt av CNAOG. I henhold til ICCs regler kan en part søke om opphevelse av en voldgiftskjennelse, blant annet i tilfeller av saksbehandlingsfeil. Selskapet bekrefter at deres juridiske rådgiver identifiserte og dokumenterte flere alvorlige saksbehandlingsfeil under ICC-2. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits. Den sveitsiske føderale høyesterett avsier vanligvis avgjørelser om opphevelsessøknader innen 6 til 9 måneder etter innlevering.
    for 3 t siden
    for 3 t siden
    6-9 måned vent på svar fra høyesterett siste på 16 april hvis ikke noe svar nyheter? Mulige avlyse?
    for 3 t siden
    ·
    for 3 t siden
    ·
    Fordi start fra 16 juli
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Nyheter

AI
Siste
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Relaterte produkter

2026 Q2-rapport
83 dager siden

Nyheter

AI
Siste
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Shareville

Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
  • for 2 t siden
    for 2 t siden
    Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse der alle kravene fra CNAOG ble fremsatt. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits.
    for 2 t siden
    for 2 t siden
    Blir nok vanskeligere å få billigere aksjer fremover
  • for 3 t siden
    ·
    for 3 t siden
    ·
    Zenith Energy Ltd 421 7th Avenue SW Suite 4000 Calgary AB T2P 4K9 Canada +1 (587) 315-1279 info@zenithenergy.ca
    for 3 t siden
    for 3 t siden
    Folk må skrive på e-post eller ring
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    Den 6. desember 2023 kunngjorde selskapet at dets heleide datterselskap, Canadian North Africa Oil and Gas Limited («CNAOG») hadde startet en ICC-voldgiftssak i Paris mot Republikken Tunisia («CNAOG ICC-voldgiften»), i forbindelse med kjøpet av CNPC Tunisia. Krav Selskapet har formalisert et erstatningskrav på 130 millioner amerikanske dollar («påstått beløp») i forbindelse med CNAOG ICC-voldgiften. Det påståtte beløpet har nylig blitt revurdert av tredjeparts ekspertkonsulenter med tanke på følgende nøkkelfaktorer: CNAOGs tapte produksjonsinntekter og tilhørende lønnsomhet i en periode med høye energipriser, fra SLK-konsesjonen og frem til den opprinnelige utløpet i desember 2022. Volumet råolje produsert fra konsesjonen og tildelt og mottatt av CNAOG ved fullføringen av oppkjøpet. Unnlatelse av å betale for oljeproduksjon (ubetalte fakturaer) av Republikken Tunisia. Verdien av 45 %-andelen i fornyelsen av SLK-konsesjonen, som representerer et brudd på CNAOGs rett til å fornye sin tidligere eksisterende eierandel på 22,5 % i SLK, samt 22,5 %-andelen som Kuwait Foreign Petroleum Exploration Company K.S.C.C. hadde, som ga avkall på sin eierandel i konsesjonen før den opprinnelige utløpet. CNAOGs ICC-voldgift er forskjellig fra de andre voldgiftene som selskapet har initiert, idet den nylig avsluttede ICC-voldgiften mot ETAP resulterte i en tilkjennelse i favør av Zenith for et totalt beløp på omtrent 9,7 millioner amerikanske dollar inkludert påløpte renter for forsinkelser, og voldgiften som verserer for International Centre for Settlement of Investment Disputes i Washington DC («ICSID-voldgift»), for et totalt påstått beløp på 503 millioner amerikanske dollar, kunngjort 7. juni 2023, etter ulike brudd på bilaterale handelsavtaler begått av Republikken Tunisia. Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse som avviste alle kravene fremsatt av CNAOG. I henhold til ICCs regler kan en part søke om opphevelse av en voldgiftskjennelse, blant annet i tilfeller av saksbehandlingsfeil. Selskapet bekrefter at deres juridiske rådgiver identifiserte og dokumenterte flere alvorlige saksbehandlingsfeil under ICC-2. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits. Den sveitsiske føderale høyesterett avsier vanligvis avgjørelser om opphevelsessøknader innen 6 til 9 måneder etter innlevering.
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    ICSID-voldgift – Kravbeløp ca. 572,65 millioner USD pluss påløpte renter Voldgift for International Centre for Settlement of Investment Disputes i Washington DC («ICSID-voldgiften») – for et totalt kravbeløp på ca. 572,65 USD + påløpte renter. Zeniths heleide datterselskaper (samlet kalt «investorene») har sendt inn en begjæring om voldgift mot Republikken Tunisia for ICSID med et samlet kravbeløp på minst ca. 572,65 millioner USD. Begjæringen om voldgift for ICSID ble sendt inn i samsvar med artikkel 8 i avtalen som ble undertegnet mellom regjeringen i Storbritannia og Nord-Irland og regjeringen i Republikken Tunisia i 1989 for fremme og beskyttelse av investeringer. ICSID-voldgiften ble iverksatt etter en rekke tiltak iverksatt av den tunisiske regjeringen til vesentlig skade for investorenes kommersielle interesser i Republikken Tunisia, inkludert blant annet urimelige og vilkårlige hindringer i forbindelse med utviklingen av konsesjonene i Sidi El Kilani og Ezzaouia. Mer spesifikt inkluderer disse handlinger i strid med blant annet vilkårene i lisensene for henholdsvis Sidi El Kilani og Ezzaouia, og uberettigede hindringer for behandling av salg av produsert olje. Før voldgiften ble iverksatt, hadde Zenith og dets datterselskaper i god tro gjort sitt beste for å samarbeide konstruktivt med de relevante organene i Republikken Tunisia for å løse disse sakene. I lys av den mislykkede karakteren av disse tiltakene så langt, har investorene imidlertid blitt tvunget til å iverksette ICSID-voldgift for å beskytte sine kommersielle interesser og juridiske rettigheter.
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse som avviste alle kravene fremsatt av CNAOG. I henhold til ICCs regler kan en part søke om opphevelse av en voldgiftskjennelse, blant annet i tilfeller av saksbehandlingsfeil. Selskapet bekrefter at deres juridiske rådgiver identifiserte og dokumenterte flere alvorlige saksbehandlingsfeil under ICC-2. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits. Den sveitsiske føderale høyesterett avsier vanligvis avgjørelser om opphevelsessøknader innen 6 til 9 måneder etter innlevering.
    for 3 t siden
    for 3 t siden
    6-9 måned vent på svar fra høyesterett siste på 16 april hvis ikke noe svar nyheter? Mulige avlyse?
    for 3 t siden
    ·
    for 3 t siden
    ·
    Fordi start fra 16 juli
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Ordredybde

NorwayEuronext Growth Oslo
Antall
Kjøp
-
Selg
Antall
-

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
50 000--
1--
11 318--
2 916--
50 857--

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data

Selskapshendelser

Data hentes fra FactSet, Quartr
Kommende
2026 H2-rapport
31. juli
Historisk
2026 Q2-rapport
31. des. 2025
2026 H1-rapport
1. des. 2025
2025 Q4-rapport
22. juli 2025
2025 H2-rapport
21. juli 2025
2025 Q2-rapport
19. des. 2024

Relaterte produkter

2026 Q2-rapport
83 dager siden

Nyheter

AI
Siste
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Selskapshendelser

Data hentes fra FactSet, Quartr
Kommende
2026 H2-rapport
31. juli
Historisk
2026 Q2-rapport
31. des. 2025
2026 H1-rapport
1. des. 2025
2025 Q4-rapport
22. juli 2025
2025 H2-rapport
21. juli 2025
2025 Q2-rapport
19. des. 2024

Relaterte produkter

Shareville

Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
  • for 2 t siden
    for 2 t siden
    Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse der alle kravene fra CNAOG ble fremsatt. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits.
    for 2 t siden
    for 2 t siden
    Blir nok vanskeligere å få billigere aksjer fremover
  • for 3 t siden
    ·
    for 3 t siden
    ·
    Zenith Energy Ltd 421 7th Avenue SW Suite 4000 Calgary AB T2P 4K9 Canada +1 (587) 315-1279 info@zenithenergy.ca
    for 3 t siden
    for 3 t siden
    Folk må skrive på e-post eller ring
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    Den 6. desember 2023 kunngjorde selskapet at dets heleide datterselskap, Canadian North Africa Oil and Gas Limited («CNAOG») hadde startet en ICC-voldgiftssak i Paris mot Republikken Tunisia («CNAOG ICC-voldgiften»), i forbindelse med kjøpet av CNPC Tunisia. Krav Selskapet har formalisert et erstatningskrav på 130 millioner amerikanske dollar («påstått beløp») i forbindelse med CNAOG ICC-voldgiften. Det påståtte beløpet har nylig blitt revurdert av tredjeparts ekspertkonsulenter med tanke på følgende nøkkelfaktorer: CNAOGs tapte produksjonsinntekter og tilhørende lønnsomhet i en periode med høye energipriser, fra SLK-konsesjonen og frem til den opprinnelige utløpet i desember 2022. Volumet råolje produsert fra konsesjonen og tildelt og mottatt av CNAOG ved fullføringen av oppkjøpet. Unnlatelse av å betale for oljeproduksjon (ubetalte fakturaer) av Republikken Tunisia. Verdien av 45 %-andelen i fornyelsen av SLK-konsesjonen, som representerer et brudd på CNAOGs rett til å fornye sin tidligere eksisterende eierandel på 22,5 % i SLK, samt 22,5 %-andelen som Kuwait Foreign Petroleum Exploration Company K.S.C.C. hadde, som ga avkall på sin eierandel i konsesjonen før den opprinnelige utløpet. CNAOGs ICC-voldgift er forskjellig fra de andre voldgiftene som selskapet har initiert, idet den nylig avsluttede ICC-voldgiften mot ETAP resulterte i en tilkjennelse i favør av Zenith for et totalt beløp på omtrent 9,7 millioner amerikanske dollar inkludert påløpte renter for forsinkelser, og voldgiften som verserer for International Centre for Settlement of Investment Disputes i Washington DC («ICSID-voldgift»), for et totalt påstått beløp på 503 millioner amerikanske dollar, kunngjort 7. juni 2023, etter ulike brudd på bilaterale handelsavtaler begått av Republikken Tunisia. Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse som avviste alle kravene fremsatt av CNAOG. I henhold til ICCs regler kan en part søke om opphevelse av en voldgiftskjennelse, blant annet i tilfeller av saksbehandlingsfeil. Selskapet bekrefter at deres juridiske rådgiver identifiserte og dokumenterte flere alvorlige saksbehandlingsfeil under ICC-2. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits. Den sveitsiske føderale høyesterett avsier vanligvis avgjørelser om opphevelsessøknader innen 6 til 9 måneder etter innlevering.
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    ICSID-voldgift – Kravbeløp ca. 572,65 millioner USD pluss påløpte renter Voldgift for International Centre for Settlement of Investment Disputes i Washington DC («ICSID-voldgiften») – for et totalt kravbeløp på ca. 572,65 USD + påløpte renter. Zeniths heleide datterselskaper (samlet kalt «investorene») har sendt inn en begjæring om voldgift mot Republikken Tunisia for ICSID med et samlet kravbeløp på minst ca. 572,65 millioner USD. Begjæringen om voldgift for ICSID ble sendt inn i samsvar med artikkel 8 i avtalen som ble undertegnet mellom regjeringen i Storbritannia og Nord-Irland og regjeringen i Republikken Tunisia i 1989 for fremme og beskyttelse av investeringer. ICSID-voldgiften ble iverksatt etter en rekke tiltak iverksatt av den tunisiske regjeringen til vesentlig skade for investorenes kommersielle interesser i Republikken Tunisia, inkludert blant annet urimelige og vilkårlige hindringer i forbindelse med utviklingen av konsesjonene i Sidi El Kilani og Ezzaouia. Mer spesifikt inkluderer disse handlinger i strid med blant annet vilkårene i lisensene for henholdsvis Sidi El Kilani og Ezzaouia, og uberettigede hindringer for behandling av salg av produsert olje. Før voldgiften ble iverksatt, hadde Zenith og dets datterselskaper i god tro gjort sitt beste for å samarbeide konstruktivt med de relevante organene i Republikken Tunisia for å løse disse sakene. I lys av den mislykkede karakteren av disse tiltakene så langt, har investorene imidlertid blitt tvunget til å iverksette ICSID-voldgift for å beskytte sine kommersielle interesser og juridiske rettigheter.
  • for 4 t siden
    for 4 t siden
    Den 16. juli 2025 kunngjorde selskapet at voldgiftsretten hadde avsagt en avgjørelse som avviste alle kravene fremsatt av CNAOG. I henhold til ICCs regler kan en part søke om opphevelse av en voldgiftskjennelse, blant annet i tilfeller av saksbehandlingsfeil. Selskapet bekrefter at deres juridiske rådgiver identifiserte og dokumenterte flere alvorlige saksbehandlingsfeil under ICC-2. Etter juridisk rådgivning går selskapet videre med en søknad om opphevelse av ICC-2-kjennelsen til den sveitsiske føderale høyesterett i Lausanne, Sveits. Den sveitsiske føderale høyesterett avsier vanligvis avgjørelser om opphevelsessøknader innen 6 til 9 måneder etter innlevering.
    for 3 t siden
    for 3 t siden
    6-9 måned vent på svar fra høyesterett siste på 16 april hvis ikke noe svar nyheter? Mulige avlyse?
    for 3 t siden
    ·
    for 3 t siden
    ·
    Fordi start fra 16 juli
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Ordredybde

NorwayEuronext Growth Oslo
Antall
Kjøp
-
Selg
Antall
-

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
50 000--
1--
11 318--
2 916--
50 857--

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data