Kvartalsrapport (Q1)
62 dager siden‧15min
Nyheter og Analyser
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.
Selskapshendelser
Kommende | |
---|---|
2025 Kvartalsrapport (Q2) | 28. aug. |
Historisk | ||
---|---|---|
2024 Generalforsamling | 11. juni | |
2025 Kvartalsrapport (Q1) | 7. mai | |
2024 Kvartalsrapport (Q4) | 19. feb. | |
2024 Kvartalsrapport (Q3) | 13. nov. 2024 | |
2024 Kvartalsrapport (Q2) | 21. aug. 2024 |
Data hentes fra Millistream, Quartr
Shareville
Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
- for 1 døgn sidenfor 1 døgn siden🚀🚀🚀
- for 1 døgn sidenfor 1 døgn sidenErik Must kjøper seg opp -- har kjøpt over 1 million aksjer siden 20. juni (se børsmeldinger).
- for 1 døgn siden · Endretfor 1 døgn siden · EndretUsikker på kilde men kan være lurt å komme seg inn: Zaptec, ZAP NO: BUY, TP NOK 33.0 (31.0) Renewable Energy, MCap EURm 168, SP NOK 23.00 Q2e EBITDA supercharged Strong Q2 expected: EBITDA of NOK 46m up 140% q-o-q At forefront of EV megatrend: Growth to accelerate in H2 Estimates unchanged; '25e EV/EBITDA of 10.2x. TP up to NOK 33
- for 2 døgn siden·Disse mener at Zaptec er undervurdert, de har 7 millioner brukere. https://simplywall.st/stocks/fi/energy/hel-neste/neste-oyj-shares/news/3-european-stocks-that-may-be-undervalued-in-july-2025
- 4. juli4. juliResultatfremleggelse for Q2 er 28 august. Jeg stikker frem nesa og prøver meg på et tips på hva omsetningen ender på. Det er på bakgrunn av tidligere resultat og salg av elbiler i Q2. Sverige 110 mill Norge 100 mill Sveits 60 mill Danmark 60 mill Holland 50 mill U Kingdom 15 mill Andre 10 mill Det skulle bli 405 millioner. Så får vi sjekke 28 august å se hvor mye jeg bomma :-) ABG har for øvrig estimert 380 millioner.4. juli·Hei Jan, hvor mye vekt har du gitt Zaptec Go2? Det er første kvartal med fullt salg i utvalgte markeder. Zaptec sier selv at det er en vellykket utrulling, så det må være en effekt på resultatet.for 3 døgn sidenfor 3 døgn sidenHei Rune. Ja, Zaptec Go2 har vært til salgs i Benelux, Sveits og Tyskland dette kvartalet. Jeg har ikke tatt det med i mine tall med unntak av Tyskland. I Tyskland var omsetningen 5 millioner i Q1 og der skulle de øke (doble) produksjonen for Q2. Derfor estimerte jeg 10 mill her. I Tyskland har de jo også lansert Zaptec Pro Eichrecht. Når det gjelder Holland så hadde de en omsetning på 46 mill i Q1. Når det gjelder Zapten Go2 så vet jeg ikke noe annet enn at har sagt at de hadde en noe høyere fortjeneste på denne sammenlignet med Zaptec Go. Vi får bare høre hva de har å si 28 august.
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.
Ordredybde
Oslo Børs
Antall
Kjøp
40 048
Selg
Antall
220
Siste handler
Tid | Pris | Antall | Kjøpere | Selger |
---|---|---|---|---|
1 | - | - | ||
1 520 | - | - | ||
714 | - | - | ||
2 637 | - | - | ||
491 | - | - |
Høy
24,4VWAP
Lav
23,35OmsetningAntall
12,3 521 384
Meglerstatistikk
Fant ingen data