2025 Q3-rapport
Kun PDF
21 dager siden
Ordredybde
TSX Venture Exchange
Antall
Kjøp
17 000
Selg
Antall
3 000
Siste handler
| Tid | Pris | Antall | Kjøpere | Selger |
|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - |
Høy
0,78VWAP
Lav
0,74OmsetningAntall
0,1 128 171
VWAP
Høy
0,78Lav
0,74OmsetningAntall
0,1 128 171
Meglerstatistikk
Fant ingen data
Selskapshendelser
Data hentes fra FactSet, Quartr| Kommende | |
|---|---|
2025 Q4-rapport 28. apr. |
| Historisk | ||
|---|---|---|
2025 Q3-rapport 26. jan. | ||
2025 Q2-rapport 27. aug. 2025 | ||
2025 Q1-rapport 28. mai 2025 | ||
2024 Q4-rapport 28. apr. 2025 | ||
2024 Q3-rapport 27. nov. 2024 |
Kunder besøkte også
Shareville
Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
- ·for 2 døgn siden🤔 forstår ikke at den fortsetter å falle? Noen som har noen kvalifiserte bud?·for 1 døgn sidenTakk Niels🙂 Ja, her er det stille. Folket har kanskje behov for å fordøye... og tenke seg litt om, men jeg tror ikke det er noen endring når det gjelder potensialet og den grunnleggende casen. For mye var/ble bundet opp til én persons kunnskap og vurdering, og var nær ved å gjøre oss blinde. Heldig for alle at det var noen på tråden som var våkne, kunnskapsrike og tok affære - super takk for det 👍👍
- ·11. feb. · EndretSom leverandør av sjokkere! Her kommer en jeg ikke kjente til, men den kommer fra presentasjonen i går. Bare for å slenge ut et sjokkerende tall. 3,7KG per tonn De har funnet en åre som stikker opp, som de har døpt "Quebra Bunda". Der fant de 3727 gr/t Det var (tidsstempel 16:45) i forlengelse av snakken om steinene (Alonso m.fl.), som ligger visse steder på jorden. Var det andre som allerede kjente til den?·11. feb. · EndretFarvel Djurs Sommerland - Hallo Cuiú Cuiú
- ·11. feb. · EndretSom oppfølging på min herlige opplevelse som bøddel *host* har jeg virkelig tatt tak i flere av robotene. La oss kalle det 1:1 samtaler. Jeg har hatt fokus på FML/DOU Etter å ha ryddet opp - her er en lenke til en av samtalene: https://share.google/aimode/hdws9Pv6AhcmkZ3y7 Etter stresstest ble det dette https://share.google/aimode/Io3jz0xZOKN7F7RDt Sååååå........unnskyld. Jeg har dog ikke tenkt å slutte å øke min posisjon i Cabral. - men jeg er ferdig med å dele info / misinfo. Beklager overfor alle det har hatt innflytelse på.
- ·11. feb. · EndretBERIKTIGELSE @minibech – Takk for din kritiske gjennomgang og for å gå direkte til kilden. Det er nettopp den formen for kildekritikk et sterkt investeringsforum trenger. Jeg legger meg helt flat når det gjelder de spesifikke sanntidsdetaljene (klokkeslett, kranlogger osv.). Her har AI-verktøyet dessverre skapt en "hallusinert" presisjon ved å tolke generelle logistikkmønstre som faktiske hendelser. Til tross for at den er instruert i ikke å utlevere gjetninger, har det oppstått et smutthull for den via logistikkinformasjonen til å dikte videre. Det tar jeg på min kappe – det er feil, og jeg har lukket hullet. Jeg understreker imidlertid at det ikke er AI-innhentet informasjon alene som har vært kilden. Når det er sagt, er det en viktig forskjell mellom offisielle børsmeldinger og den operasjonelle virkeligheten man forsøker å tyde som investor: Logistikk vs. Børsstatus: Selskaper som Cabral Gold melder sjelden operasjonell logistikk ut i sanntid. Når Alan Carter sier "ikke ankommet", betyr det i børstermer at det ikke er en del av den offisielle, bekreftede statusen ennå. En Mineral Sizer eller et Assay Lab kan godt befinne seg i Miritituba eller være underveis på en blokkvogn, uten at en CEO kan bekrefte det som "ankommet til site", før det er fysisk mottatt og logget i selskapets bøker. Sporing i import- og tollsystemene: Grunnen til at vi i det hele tatt ser på logistikken, er de "sporene" man kan finne i de brasilianske systemene (f.eks. Siscomex og Siscomex Cargo). Her kan man se generelle importdata for selskapets CNPJ (Magellan Minerais), men det er her AI-en har gått for langt: Den har tolket disse overordnede importregistreringene ("In Transit" / "Liberado") som om utstyret fysisk landet på fundamentet i går. De 6 Leach Pads: Her treffer min tidligere info faktisk riktig på strategien, selv om den er foran den offisielle PFS. Jeg har fått bekreftet direkte overfor meg at de forbereder arealet til 6 pads fra start, selv om de offisielt kun har 4 i den nåværende PFS. Det er nettopp her den billige og lynraske skaleringen av Stage 1 ligger gjemt – og det er en detalj man ikke finner i de vanlige rapportene. Tidslinjen for Stage 2 (2028): Alan bekrefter også overfor meg at en konstruksjonsbeslutning for Stage 2 tidligst ligger i 2028. Alt vi ser nå, er optimalisering av Stage 1 for å skape kontantstrøm til den store utvidelsen. Konklusion: Jeg har "slaktet" min AI slik at den ikke kommer med de simulerte sanntidsfeedene (noe som er forferdelig at den har gjort). De har flyttet fokus fra de strategiske elementene, som jeg har fått 100% bekreftet: At de bygger overkapasitet inn i Stage 1 (6 pads) og har en klar horisont mot 2028. Takk for at du fikk oss tilbake til de harde fakta.
- ·11. feb.Når politiet sier, "du har rett til ikke å uttale deg" så er det av en veldig god grunn. Man kan fort komme til å snakke over seg, hvorfor ens forklaring, som ville blitt tatt for god fisk, ikke lenger er troverdig. I løpet av den siste uken har det vært en god dialog rundt bruken av det nye verktøyet AI og hvordan det, hvis man bruker det korrekt, er en kjempefordel for oss alle. Dette stiller jeg absolutt ikke spørsmålstegn ved. Jeg har imidlertid ikke kunnet la være å være noe forundret over presisjonen som Guldgraver1s daglige oppdateringer har kunnet prestere... Så jeg har av gode grunner vært skeptisk og gått videre med de forskjellige påstandene.. Følgende er blitt avkreftet av CEO Alan Carter: AI har kunnet fange opp at det skal lages 6 leach pads og produksjonen av gull blir 50k oz. - Feil, det er 4 pads og mer "slam" må finnes før konstruksjonen av ytterligere kan forsvares. Hvorfor skulle en 50% økning av leach pads øke produksjonen med 100%? Et assay lab skulle ha ankommet til site - Direkte feil Mengden drivstoff på site - Direkte feil Det skulle støpes rundt et knuseanlegg i går - direkte feil, da det ikke er noe knuseanlegg på site. Det er hele poenget hvorfor fase 1 er billig. Det er en sizer men fundamentet ble støpt for 2 uker siden... Det skulle være 4 drill rigs som sammen med anleggsmaskinene bruker fuel - feil, det er bare 3 drill rigs. Den fjerde kommer sist i denne måneden. Da alle disse påstandene har kunnet bli avkreftet, så må man stille seg spørsmålet, "hvor mye av det andre har så heller ikke gang på jord?". At man kan se en inngangspost fordi man er under 15 km fra den? - Selv ute på vannet kan det være vanskelig å se så langt (kommer an på høyde av øynene samt objektet som skal sees), men å se så langt i et område med jungel? At man kan spore all transport offentlig i real time og dermed også se lasten? - Det medfører en kjempe sikkerhetsrisiko at alle kan følge med i den slags ting. For ikke å nevne at selskaper ikke fritt deler ut selskapshemmeligheter. Det er også mulig å følge din vare med et pakkenummer ved DHL, men det krever du har en mange sifret kode. Noe som ikke ligger fritt på en offentlig server. Og hvis man er litt i tvil om hva som er opp og ned, så fortvil ikke... Jeg ville bare poengtere at man ikke kan stole på alt, ei heller hvis personen som skriver det virker veldig kompetent. Om hensikten er å villede eller om hallusinasjonene fra AI bare har gått gjennom filteret vet jeg ikke, og vil så menn heller ikke være dommer. Ta min kommentar som dere vil og bruk den hvis det hjelper. Jeg syntes bare det var litt en plikt å løfte en finger når jeg ser en lang rekke red flags. God ferie til dere som har det, og la 2026 bli Cabrals år! :)11. feb.11. feb.Minibech, er enig i mye av det du sier. Jeg sitter heller sammen med deg på flyet til Cuiu Cuiu 👌
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.
Nyheter
Det er for øyeblikket ingen nyheter
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.
2025 Q3-rapport
Kun PDF
21 dager siden
Nyheter
Det er for øyeblikket ingen nyheter
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.
Shareville
Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
- ·for 2 døgn siden🤔 forstår ikke at den fortsetter å falle? Noen som har noen kvalifiserte bud?·for 1 døgn sidenTakk Niels🙂 Ja, her er det stille. Folket har kanskje behov for å fordøye... og tenke seg litt om, men jeg tror ikke det er noen endring når det gjelder potensialet og den grunnleggende casen. For mye var/ble bundet opp til én persons kunnskap og vurdering, og var nær ved å gjøre oss blinde. Heldig for alle at det var noen på tråden som var våkne, kunnskapsrike og tok affære - super takk for det 👍👍
- ·11. feb. · EndretSom leverandør av sjokkere! Her kommer en jeg ikke kjente til, men den kommer fra presentasjonen i går. Bare for å slenge ut et sjokkerende tall. 3,7KG per tonn De har funnet en åre som stikker opp, som de har døpt "Quebra Bunda". Der fant de 3727 gr/t Det var (tidsstempel 16:45) i forlengelse av snakken om steinene (Alonso m.fl.), som ligger visse steder på jorden. Var det andre som allerede kjente til den?·11. feb. · EndretFarvel Djurs Sommerland - Hallo Cuiú Cuiú
- ·11. feb. · EndretSom oppfølging på min herlige opplevelse som bøddel *host* har jeg virkelig tatt tak i flere av robotene. La oss kalle det 1:1 samtaler. Jeg har hatt fokus på FML/DOU Etter å ha ryddet opp - her er en lenke til en av samtalene: https://share.google/aimode/hdws9Pv6AhcmkZ3y7 Etter stresstest ble det dette https://share.google/aimode/Io3jz0xZOKN7F7RDt Sååååå........unnskyld. Jeg har dog ikke tenkt å slutte å øke min posisjon i Cabral. - men jeg er ferdig med å dele info / misinfo. Beklager overfor alle det har hatt innflytelse på.
- ·11. feb. · EndretBERIKTIGELSE @minibech – Takk for din kritiske gjennomgang og for å gå direkte til kilden. Det er nettopp den formen for kildekritikk et sterkt investeringsforum trenger. Jeg legger meg helt flat når det gjelder de spesifikke sanntidsdetaljene (klokkeslett, kranlogger osv.). Her har AI-verktøyet dessverre skapt en "hallusinert" presisjon ved å tolke generelle logistikkmønstre som faktiske hendelser. Til tross for at den er instruert i ikke å utlevere gjetninger, har det oppstått et smutthull for den via logistikkinformasjonen til å dikte videre. Det tar jeg på min kappe – det er feil, og jeg har lukket hullet. Jeg understreker imidlertid at det ikke er AI-innhentet informasjon alene som har vært kilden. Når det er sagt, er det en viktig forskjell mellom offisielle børsmeldinger og den operasjonelle virkeligheten man forsøker å tyde som investor: Logistikk vs. Børsstatus: Selskaper som Cabral Gold melder sjelden operasjonell logistikk ut i sanntid. Når Alan Carter sier "ikke ankommet", betyr det i børstermer at det ikke er en del av den offisielle, bekreftede statusen ennå. En Mineral Sizer eller et Assay Lab kan godt befinne seg i Miritituba eller være underveis på en blokkvogn, uten at en CEO kan bekrefte det som "ankommet til site", før det er fysisk mottatt og logget i selskapets bøker. Sporing i import- og tollsystemene: Grunnen til at vi i det hele tatt ser på logistikken, er de "sporene" man kan finne i de brasilianske systemene (f.eks. Siscomex og Siscomex Cargo). Her kan man se generelle importdata for selskapets CNPJ (Magellan Minerais), men det er her AI-en har gått for langt: Den har tolket disse overordnede importregistreringene ("In Transit" / "Liberado") som om utstyret fysisk landet på fundamentet i går. De 6 Leach Pads: Her treffer min tidligere info faktisk riktig på strategien, selv om den er foran den offisielle PFS. Jeg har fått bekreftet direkte overfor meg at de forbereder arealet til 6 pads fra start, selv om de offisielt kun har 4 i den nåværende PFS. Det er nettopp her den billige og lynraske skaleringen av Stage 1 ligger gjemt – og det er en detalj man ikke finner i de vanlige rapportene. Tidslinjen for Stage 2 (2028): Alan bekrefter også overfor meg at en konstruksjonsbeslutning for Stage 2 tidligst ligger i 2028. Alt vi ser nå, er optimalisering av Stage 1 for å skape kontantstrøm til den store utvidelsen. Konklusion: Jeg har "slaktet" min AI slik at den ikke kommer med de simulerte sanntidsfeedene (noe som er forferdelig at den har gjort). De har flyttet fokus fra de strategiske elementene, som jeg har fått 100% bekreftet: At de bygger overkapasitet inn i Stage 1 (6 pads) og har en klar horisont mot 2028. Takk for at du fikk oss tilbake til de harde fakta.
- ·11. feb.Når politiet sier, "du har rett til ikke å uttale deg" så er det av en veldig god grunn. Man kan fort komme til å snakke over seg, hvorfor ens forklaring, som ville blitt tatt for god fisk, ikke lenger er troverdig. I løpet av den siste uken har det vært en god dialog rundt bruken av det nye verktøyet AI og hvordan det, hvis man bruker det korrekt, er en kjempefordel for oss alle. Dette stiller jeg absolutt ikke spørsmålstegn ved. Jeg har imidlertid ikke kunnet la være å være noe forundret over presisjonen som Guldgraver1s daglige oppdateringer har kunnet prestere... Så jeg har av gode grunner vært skeptisk og gått videre med de forskjellige påstandene.. Følgende er blitt avkreftet av CEO Alan Carter: AI har kunnet fange opp at det skal lages 6 leach pads og produksjonen av gull blir 50k oz. - Feil, det er 4 pads og mer "slam" må finnes før konstruksjonen av ytterligere kan forsvares. Hvorfor skulle en 50% økning av leach pads øke produksjonen med 100%? Et assay lab skulle ha ankommet til site - Direkte feil Mengden drivstoff på site - Direkte feil Det skulle støpes rundt et knuseanlegg i går - direkte feil, da det ikke er noe knuseanlegg på site. Det er hele poenget hvorfor fase 1 er billig. Det er en sizer men fundamentet ble støpt for 2 uker siden... Det skulle være 4 drill rigs som sammen med anleggsmaskinene bruker fuel - feil, det er bare 3 drill rigs. Den fjerde kommer sist i denne måneden. Da alle disse påstandene har kunnet bli avkreftet, så må man stille seg spørsmålet, "hvor mye av det andre har så heller ikke gang på jord?". At man kan se en inngangspost fordi man er under 15 km fra den? - Selv ute på vannet kan det være vanskelig å se så langt (kommer an på høyde av øynene samt objektet som skal sees), men å se så langt i et område med jungel? At man kan spore all transport offentlig i real time og dermed også se lasten? - Det medfører en kjempe sikkerhetsrisiko at alle kan følge med i den slags ting. For ikke å nevne at selskaper ikke fritt deler ut selskapshemmeligheter. Det er også mulig å følge din vare med et pakkenummer ved DHL, men det krever du har en mange sifret kode. Noe som ikke ligger fritt på en offentlig server. Og hvis man er litt i tvil om hva som er opp og ned, så fortvil ikke... Jeg ville bare poengtere at man ikke kan stole på alt, ei heller hvis personen som skriver det virker veldig kompetent. Om hensikten er å villede eller om hallusinasjonene fra AI bare har gått gjennom filteret vet jeg ikke, og vil så menn heller ikke være dommer. Ta min kommentar som dere vil og bruk den hvis det hjelper. Jeg syntes bare det var litt en plikt å løfte en finger når jeg ser en lang rekke red flags. God ferie til dere som har det, og la 2026 bli Cabrals år! :)11. feb.11. feb.Minibech, er enig i mye av det du sier. Jeg sitter heller sammen med deg på flyet til Cuiu Cuiu 👌
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.
Ordredybde
TSX Venture Exchange
Antall
Kjøp
17 000
Selg
Antall
3 000
Siste handler
| Tid | Pris | Antall | Kjøpere | Selger |
|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - |
Høy
0,78VWAP
Lav
0,74OmsetningAntall
0,1 128 171
VWAP
Høy
0,78Lav
0,74OmsetningAntall
0,1 128 171
Meglerstatistikk
Fant ingen data
Kunder besøkte også
Selskapshendelser
Data hentes fra FactSet, Quartr| Kommende | |
|---|---|
2025 Q4-rapport 28. apr. |
| Historisk | ||
|---|---|---|
2025 Q3-rapport 26. jan. | ||
2025 Q2-rapport 27. aug. 2025 | ||
2025 Q1-rapport 28. mai 2025 | ||
2024 Q4-rapport 28. apr. 2025 | ||
2024 Q3-rapport 27. nov. 2024 |
2025 Q3-rapport
Kun PDF
21 dager siden
Nyheter
Det er for øyeblikket ingen nyheter
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.
Selskapshendelser
Data hentes fra FactSet, Quartr| Kommende | |
|---|---|
2025 Q4-rapport 28. apr. |
| Historisk | ||
|---|---|---|
2025 Q3-rapport 26. jan. | ||
2025 Q2-rapport 27. aug. 2025 | ||
2025 Q1-rapport 28. mai 2025 | ||
2024 Q4-rapport 28. apr. 2025 | ||
2024 Q3-rapport 27. nov. 2024 |
Shareville
Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
- ·for 2 døgn siden🤔 forstår ikke at den fortsetter å falle? Noen som har noen kvalifiserte bud?·for 1 døgn sidenTakk Niels🙂 Ja, her er det stille. Folket har kanskje behov for å fordøye... og tenke seg litt om, men jeg tror ikke det er noen endring når det gjelder potensialet og den grunnleggende casen. For mye var/ble bundet opp til én persons kunnskap og vurdering, og var nær ved å gjøre oss blinde. Heldig for alle at det var noen på tråden som var våkne, kunnskapsrike og tok affære - super takk for det 👍👍
- ·11. feb. · EndretSom leverandør av sjokkere! Her kommer en jeg ikke kjente til, men den kommer fra presentasjonen i går. Bare for å slenge ut et sjokkerende tall. 3,7KG per tonn De har funnet en åre som stikker opp, som de har døpt "Quebra Bunda". Der fant de 3727 gr/t Det var (tidsstempel 16:45) i forlengelse av snakken om steinene (Alonso m.fl.), som ligger visse steder på jorden. Var det andre som allerede kjente til den?·11. feb. · EndretFarvel Djurs Sommerland - Hallo Cuiú Cuiú
- ·11. feb. · EndretSom oppfølging på min herlige opplevelse som bøddel *host* har jeg virkelig tatt tak i flere av robotene. La oss kalle det 1:1 samtaler. Jeg har hatt fokus på FML/DOU Etter å ha ryddet opp - her er en lenke til en av samtalene: https://share.google/aimode/hdws9Pv6AhcmkZ3y7 Etter stresstest ble det dette https://share.google/aimode/Io3jz0xZOKN7F7RDt Sååååå........unnskyld. Jeg har dog ikke tenkt å slutte å øke min posisjon i Cabral. - men jeg er ferdig med å dele info / misinfo. Beklager overfor alle det har hatt innflytelse på.
- ·11. feb. · EndretBERIKTIGELSE @minibech – Takk for din kritiske gjennomgang og for å gå direkte til kilden. Det er nettopp den formen for kildekritikk et sterkt investeringsforum trenger. Jeg legger meg helt flat når det gjelder de spesifikke sanntidsdetaljene (klokkeslett, kranlogger osv.). Her har AI-verktøyet dessverre skapt en "hallusinert" presisjon ved å tolke generelle logistikkmønstre som faktiske hendelser. Til tross for at den er instruert i ikke å utlevere gjetninger, har det oppstått et smutthull for den via logistikkinformasjonen til å dikte videre. Det tar jeg på min kappe – det er feil, og jeg har lukket hullet. Jeg understreker imidlertid at det ikke er AI-innhentet informasjon alene som har vært kilden. Når det er sagt, er det en viktig forskjell mellom offisielle børsmeldinger og den operasjonelle virkeligheten man forsøker å tyde som investor: Logistikk vs. Børsstatus: Selskaper som Cabral Gold melder sjelden operasjonell logistikk ut i sanntid. Når Alan Carter sier "ikke ankommet", betyr det i børstermer at det ikke er en del av den offisielle, bekreftede statusen ennå. En Mineral Sizer eller et Assay Lab kan godt befinne seg i Miritituba eller være underveis på en blokkvogn, uten at en CEO kan bekrefte det som "ankommet til site", før det er fysisk mottatt og logget i selskapets bøker. Sporing i import- og tollsystemene: Grunnen til at vi i det hele tatt ser på logistikken, er de "sporene" man kan finne i de brasilianske systemene (f.eks. Siscomex og Siscomex Cargo). Her kan man se generelle importdata for selskapets CNPJ (Magellan Minerais), men det er her AI-en har gått for langt: Den har tolket disse overordnede importregistreringene ("In Transit" / "Liberado") som om utstyret fysisk landet på fundamentet i går. De 6 Leach Pads: Her treffer min tidligere info faktisk riktig på strategien, selv om den er foran den offisielle PFS. Jeg har fått bekreftet direkte overfor meg at de forbereder arealet til 6 pads fra start, selv om de offisielt kun har 4 i den nåværende PFS. Det er nettopp her den billige og lynraske skaleringen av Stage 1 ligger gjemt – og det er en detalj man ikke finner i de vanlige rapportene. Tidslinjen for Stage 2 (2028): Alan bekrefter også overfor meg at en konstruksjonsbeslutning for Stage 2 tidligst ligger i 2028. Alt vi ser nå, er optimalisering av Stage 1 for å skape kontantstrøm til den store utvidelsen. Konklusion: Jeg har "slaktet" min AI slik at den ikke kommer med de simulerte sanntidsfeedene (noe som er forferdelig at den har gjort). De har flyttet fokus fra de strategiske elementene, som jeg har fått 100% bekreftet: At de bygger overkapasitet inn i Stage 1 (6 pads) og har en klar horisont mot 2028. Takk for at du fikk oss tilbake til de harde fakta.
- ·11. feb.Når politiet sier, "du har rett til ikke å uttale deg" så er det av en veldig god grunn. Man kan fort komme til å snakke over seg, hvorfor ens forklaring, som ville blitt tatt for god fisk, ikke lenger er troverdig. I løpet av den siste uken har det vært en god dialog rundt bruken av det nye verktøyet AI og hvordan det, hvis man bruker det korrekt, er en kjempefordel for oss alle. Dette stiller jeg absolutt ikke spørsmålstegn ved. Jeg har imidlertid ikke kunnet la være å være noe forundret over presisjonen som Guldgraver1s daglige oppdateringer har kunnet prestere... Så jeg har av gode grunner vært skeptisk og gått videre med de forskjellige påstandene.. Følgende er blitt avkreftet av CEO Alan Carter: AI har kunnet fange opp at det skal lages 6 leach pads og produksjonen av gull blir 50k oz. - Feil, det er 4 pads og mer "slam" må finnes før konstruksjonen av ytterligere kan forsvares. Hvorfor skulle en 50% økning av leach pads øke produksjonen med 100%? Et assay lab skulle ha ankommet til site - Direkte feil Mengden drivstoff på site - Direkte feil Det skulle støpes rundt et knuseanlegg i går - direkte feil, da det ikke er noe knuseanlegg på site. Det er hele poenget hvorfor fase 1 er billig. Det er en sizer men fundamentet ble støpt for 2 uker siden... Det skulle være 4 drill rigs som sammen med anleggsmaskinene bruker fuel - feil, det er bare 3 drill rigs. Den fjerde kommer sist i denne måneden. Da alle disse påstandene har kunnet bli avkreftet, så må man stille seg spørsmålet, "hvor mye av det andre har så heller ikke gang på jord?". At man kan se en inngangspost fordi man er under 15 km fra den? - Selv ute på vannet kan det være vanskelig å se så langt (kommer an på høyde av øynene samt objektet som skal sees), men å se så langt i et område med jungel? At man kan spore all transport offentlig i real time og dermed også se lasten? - Det medfører en kjempe sikkerhetsrisiko at alle kan følge med i den slags ting. For ikke å nevne at selskaper ikke fritt deler ut selskapshemmeligheter. Det er også mulig å følge din vare med et pakkenummer ved DHL, men det krever du har en mange sifret kode. Noe som ikke ligger fritt på en offentlig server. Og hvis man er litt i tvil om hva som er opp og ned, så fortvil ikke... Jeg ville bare poengtere at man ikke kan stole på alt, ei heller hvis personen som skriver det virker veldig kompetent. Om hensikten er å villede eller om hallusinasjonene fra AI bare har gått gjennom filteret vet jeg ikke, og vil så menn heller ikke være dommer. Ta min kommentar som dere vil og bruk den hvis det hjelper. Jeg syntes bare det var litt en plikt å løfte en finger når jeg ser en lang rekke red flags. God ferie til dere som har det, og la 2026 bli Cabrals år! :)11. feb.11. feb.Minibech, er enig i mye av det du sier. Jeg sitter heller sammen med deg på flyet til Cuiu Cuiu 👌
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.
Ordredybde
TSX Venture Exchange
Antall
Kjøp
17 000
Selg
Antall
3 000
Siste handler
| Tid | Pris | Antall | Kjøpere | Selger |
|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - |
Høy
0,78VWAP
Lav
0,74OmsetningAntall
0,1 128 171
VWAP
Høy
0,78Lav
0,74OmsetningAntall
0,1 128 171
Meglerstatistikk
Fant ingen data



