Gå til hovedinnhold
Risiko
2 av 7
Morningstar Rating
3 stars
Bærekraft8

SpareBank 1 Alt-i-ett 20 N

Total pris0,59%
1 dag %+0,09%
Utvikling 1 år+5,61%
Siste NAV-kurs120,00 NOK
Kursdato
Created with Highcharts 12.3.0

Generell informasjon

Risiko
?
Lav: 2 av 7

Det er viktig at du er klar over at sparepengene dine kan øke og minke i verdi. Selv om sparing i fond historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.
Nøkkeltall
  • Total pris
    0,59%
  • Aktiva klasse
    Fordeling
  • Kategori
    Kombinasjonsfond, NOK Forsiktig
  • Basis-valuta
    NOK
  • Belåningsgrad
    0%
  • Nøkkelinformasjon
Sammendrag
SpareBank 1 Alt-i-ett 20 er et aktivt forvaltet kombinasjonsfond som ble opprettet i 2009. Fondet har levert god langsiktig avkastning siden start. Dette fondet passer for deg som ikke ønsker så mye svingninger på sparepengene dine, men samtidig ønsker et alternativ til banksparing, med høyere forvantet avkastning. Fondet er fordelt med 20 prosent i aksjefond og 80 prosent i rentefond. Gjennom å investere i hundrevis av ulike selskaper, og på tvers av mange bransjer reduserer vi fondets risiko

Nyheter

Det er for øyeblikket ingen nyheter
Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Shareville

Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
Ingen innlegg, start samtalen!
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Eksponering

Oppdatert 31.5.2025
Created with Highcharts 12.3.0
USA
38,88%
Europa ex. Euro
32,63%
Eurosonen
11,12%
Asia Emerging
5,49%
Storbritannia
3,57%
O
ODIN Rente A
78,78%
S
SpareBank 1 Alt-i-ett 100 A
20,21%

Fordeling

  • Obligasjoner69,2%
  • Aksjer19,3%
  • Kontanter8,4%
  • Øvrig3,1%

Kunder besøkte også