Gå til hovedinnhold
Aksje
Nasdaq
ARQQ

Arqit Quantum

Arqit Quantum

42,36USD
+0,62% (+0,26)
Ved stenging
Høy46,48
Lav41,08
Omsetning
58,3 MUSD
42,36USD
+0,62% (+0,26)
Ved stenging
Høy46,48
Lav41,08
Omsetning
58,3 MUSD
Created with Highcharts 11.2.0
Kvartalsrapport (Q2)
58 dager siden33min

Nyheter og Analyser

Nyheter og/eller generelle investeringsanbefalinger, eller utdrag av disse på denne siden og øvrige lenker, er produsert og levert av den spesifiserte leverandøren. Nordnet har ikke deltatt i utarbeidelsen, og har ikke gjennomgått eller gjort endringer i materialet. Les mer om investeringsanbefalinger.

Selskapshendelser

Kommende
Selskapskalender ikke tilgjengelig
Historisk
2025 Kvartalsrapport (Q2)22. mai
2024 Kvartalsrapport (Q4)5. des. 2024
2024 Årsrapport5. des. 2024
2024 Generalforsamling18. sep. 2024
2024 Kvartalsrapport (Q2)20. mai 2024
Data hentes fra Morningstar, Quartr

Relaterte produkter

Ingen Nordnet Markets -sertifikater er tilgjengelig med det underliggende verdipapiret. Vis andre -sertifikater

Shareville

Bli med i samtalen på SharevilleEt fellesskap av investorer som deler innsikt og kunnskap i sine porteføljer.
Logg inn
  • 8. juli
    ·
    8. juli
    ·
    Førmarkedet ser bra ut, hva kan årsaken til dette være?
    9. juli
    ·
    9. juli
    ·
    Hype og god teknisk struktur
  • 20. juni
    ·
    20. juni
    ·
    Førmarkedet ser lovende ut i dag. Allerede opp 17 %
  • 18. juni
    ·
    18. juni
    ·
    Og hvorfor i all verden ... stiger vår kjære nå så mye de siste dagene? ... Ja, Arqit har sneket seg inn i Oracles nyfødte "Forsvarsøkosystem", hvor Palantir snoker rundt som en AI-guru i hjørnet. Uhhh ... Ja, Oracle vil matche teknologifyrer og -jenter med de kalde kontorene til Forsvarsdepartementet – og boom ... Arqit er nå en av dem. De får tilgang til Oracles salgsmaskin, skyinfrastruktur og hele "hei-vi-kjenner-folkene-i-Washington"-pakken. Skål og gjør deg klar til å sette seil ... eller ... Vel, kanskje ikke så mye i morgen, men det er i det minste ikke ille å bli invitert til festen der Pentagon bestiller drinker. Så en skål er på sin plass, tror jeg. En dobbel opp kanskje?, ikke ennå, tror jeg. Med mindre salget begynner å ta seg opp via Oracle (eller Palantir drar dem inn i et halvhemmelig NATO-pilotprosjekt), så kan det like gjerne gå fort og helle ekstra i drinken. Hikke hikke.... Så Arqit har allerede snust opp DoD-kontrakter i første kvartal, og med Oracle som skymotor og tilgangsbillett til hele det amerikanske forsvarsbyråkratiet, må de nå være godt posisjonert til å gå fra science fiction til faktisk fremdrift....Jeg tror det. Lykke til alle dere trofaste Arqit-eiere, og hvis Oracle begynner å dele ut Pentagon-kontrakter som varmt hvetebrød, vel... da er det kanskje Arqits tur til å danse. Skål for rom, og som sagt, lykke til og skål for god rom :-)
  • 6. juni
    ·
    6. juni
    ·
    4. juni tilbød Microsoft et gratis cybersikkerhetsprogram til europeiske myndigheter. Hva betyr dette for Arqit?
    6. juni
    ·
    6. juni
    ·
    Takk for det raske svaret.
Kommentarene ovenfor kommer fra brukere på Nordnets sosiale nettverk Shareville og er verken redigert eller forhåndsvist av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet gir investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Ordredybde

Antall
Kjøp
0
Selg
Antall
0

Siste handler

TidPrisAntallKjøpereSelger
----
Høy
46,48
VWAP
43,5
Lav
41,08
OmsetningAntall
58,3 1 339 354
VWAP
43,5
Høy
46,48
Lav
41,08
OmsetningAntall
58,3 1 339 354

Det er viktig at du er klar over at aksjemarkedet kan både øke og minke i verdi. Selv om sparing i aksjer historisk sett har gitt god avkastning over tid, er det ingen garanti for fremtidig utvikling. Det er alltid en risiko for at du ikke får tilbake pengene du har investert.

Meglerstatistikk

Fant ingen data