Gå til hovedinnhold
Vi minner om at det amerikanske markedet stenger kl.19.00 i dag. Vil tilbyr kurtasjefri handel på alle amerikanske aksjer. Se vilkårene her.

SwedenAngler Gaming 
(ANGL)

SwedenAngler Gaming

· Spotlight Stock Market
· Valuta i SEK
Spotlight Stock Market
Siste
8.10
I dag %
-2.99%
I dag +/-
-0.25
Kjøp
8.10
Selg
8.17
Høy
8.49
Lav
7.82
Omsetning (Volum)
552,033
· Spotlight Stock Market
· Valuta i SEK
Spotlight Stock Market

SwedenAngler Gaming 

SwedenAngler Gaming

· Spotlight Stock Market · Valuta i SEK
· Valuta i SEK
Spotlight Stock Market
Siste
8.10
Utvikling i dag
-2.99%
-0.25
Kjøp
8.10
Selg
8.17
Høy
8.49
Lav
7.82
Omsetning (Volum)
552,033

Utvikling

Ordredybde

Lukket
Antall
Kjøp
33,838
Selg
Antall
6,574

Siste handel

TidPrisAntallKjøpereSelgere
1,270AVAAVA
2,000AVAAVA
2,892AVAAVA
13AVAAVA
306AVAAVA
Volumvektet snittpris (VWAP)
8.13
VWAP
8.13
Omsetning (SEK)
4,489,101

Meglerstatistikk

Fant ingen data

Selskapshendelser

Ingen planlagte utbytter

Relaterte produkter

Ingen Nordnet Markets -sertifikater er tilgjengelig med det underliggende verdipapiret. Vis andre -sertifikater

Nyheter og Analyser

Det er for øyeblikket ingen nyheter

Utvikling

SharevilleShareville* 

Gå til Shareville

Ordredybde

Lukket
Antall
Kjøp
33,838
Selg
Antall
6,574

Siste handel

TidPrisAntallKjøpereSelgere
1,270AVAAVA
2,000AVAAVA
2,892AVAAVA
13AVAAVA
306AVAAVA
Volumvektet snittpris (VWAP)
8.13
VWAP
8.13
Omsetning (SEK)
4,489,101

Meglerstatistikk

Fant ingen data
*Kommentarene ovenfor kommer fra shareville.no og er hverken redigert eller gjennomgått av Nordnet. De innebærer ikke at Nordnet kommer med investeringsråd eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtar seg ikke ansvar for kommentarene.

Nøkkeltall

  • P/E
    5.73
  • P/E*
    8.35
  • P/B
    4.19
  • P/S
    1.35
  • Utbytte/aksje
    1.22
  • EPS
    0.14
  • Direkteavkastning
    14.57%
  • EPS-vekst*
    -31.40%
  • PEG
    -
*Basert på estimat

Finansiell informasjon

Årsregnskap (kEUR)

category_local
2020201920182017
Total omsetning43,48828,52718,39412,487
Kostnad solgte varer25,27417,33011,0966,841
Bruttoresultat18,21311,1977,2985,646
Driftskostnader4,0944,4972,7841,164
Driftsresultat14,1206,7004,5144,482
Resultat før skatt11,8856,2634,4796,484
Årsresultat11,5656,1024,3736,351

Balanse (kEUR)

category_local
2020201920182017
Anleggsmidler1,2001,2031,2561,372
Varelager19,39810,9157,7685,937
Total egenkapital16,48310,1677,4406,310
Langsiktig gjeld0000
Kortsiktig gjeld4,1151,9501,584999
Gjeldsgrad (%)----

Kontantstrømanalyse (kEUR)

category_local
2020201920182017
Kontantstrøm fra driften10,3235,0412,3733,946
Kontantstrøm fra investeringer-3-710584
Kontantstrøm fra finansielle aktiviteter-5,249-3,374-3,351-900

Selskapsinformasjon

Angler Gaming PLC is a holding company in Malta that invests in companies that offers gaming services over the Internet. Its core business activities are to own and administer shareholding in internet gambling companies which directly or through partners offer games to end-users via the Internet.
  • Selskapsnavn
    Angler Gaming PLC
  • CEO
    Mr. Thomas Kalita
  • E-post
    -
  • Hovedkontor
    Ta' Xbiex, MLT
  • Antall ansatte
    43
  • Antall aksjer
    74,984,995
  • Børsverdi
    626,124.71 kSEK

Om verdipapiret

  • Navn
    Angler Gaming
  • ISIN
    MT0000650102
  • Sektor
    Sykliske forbruksvarer
  • Bransje
    Gambling
  • Ticker
    ANGL
  • Noteringsdato
    6.7.2012
  • Antall eiere hos Nordnet
    2,468
  • Belåningsgrad
    30%
  • Sikkerhetskrav
    170%
  • Kan shortes
    Nei